Duminica 03.09.2017      
       
C.S.M. Roman H.C. Zalau 11:00 L.N
Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 09.09.2017      
       
C.S.M. Slatina A.S.C. Corona 2010 Brasov 11:00 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 10.09.2017      
       
H.C.M. Rm. Valcea S.C.M. Craiova 16:00 L.N.
Arbitri: Marza/Nedelea - CJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
Observator: Chirvase Radu - B      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 16.09.2017      
       
C.S.M. Roman C.S.U. Danubius Galati 11:00 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
A.H.C.M. Slobozia H.C. Dunarea Braila 16:00  
Observator: Pripas Octavian - VL      
       
National Rm. Valcea C.S. Dacia Mioveni 2012 11:00 Div. A
Arbitri: Gorina/Melencu - DJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Samson
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu 13:00 J3
Arbitri: Dinescu/Stanci - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pirvulescu/Zaviu
       
C.S. Top Arena Toploveni L.P.S. Lic. Mil. M. V. Alba Iulia 10:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 17.09.2017      
       
C.S.M. Bucuresti C.S.S. 2 Bucuresti 13:30 J1
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
H.C.M. Craiova L.P.S. Tg. Jiu 11:00 J1
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S.S. Craiova C.S.S. Dr. Tr. Severin 15:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti 11:00 J3
Arbitri: Dumitru/Ionescu - DJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas/Pirvulescu
___________________________________________________________________________________
       
Joi 21.09.2017      
       
C.S.U. Targoviste C.S.M. Bucuresti II 16:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 23.09.2017      
       
Chimai Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin 12:30 J2
Arbitri: Geaburu/Mitran - DJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Zota/Popa V.
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 24.09.2017      
       
Chimai Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti 12:30 J3
Arbitri: Ghita/Stoica - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Zota/Popa V.
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Sibiu 11:00 J3
Arbitri: Ghita/Stoica - AG Scorer/Cronometror: Pirpas/Samson/Nitisor
       
L.P.S. Sebes H.C. 2003 Alesd 14:30 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
L.P.S Fl. Fleseriu Sebes Bastya Lazarea 13:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Luni 25.09.2017      
       
C.S.S. Rm. Valcea C.S.M. Fagaras 14:00 J3
Arbitri: Geaburu/Mitran - DJ Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Pirvulescu/Zafiu
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 27.09.2017      
       
Romania Austria 19:00 Calif. C.E. 2018
Arbitri: Mata/Lopez - ESP Scorer/Cronometror: Samson/Trandafirescu
Delegat EHF:Tadas Jansonas-LTU      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 29.09.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea 14:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciuroiu - OT Scorer/Cronometror: Pripas/Onogea/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 30.09.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin 12:00 J3
Arbitri: Fugaru/Radu - GJ Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 01.10.2017      
       
C.S.U. C-tin. Brancusi Tg. Jiu Univ. Craiova 17:00 Div. A
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S. Novaci C.S.S. Dr. Tr. Severin 12:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 05.10.2017      
       
A.H.C. Potaissa Turda H.C. Vaslui 17:30 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 06.10.2017      
       
National Rm. Valcea C.S.U. Resita 11:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Padeanu/Nitisor
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.M. Fagaras 17:30 J3
Arbitri: Margarit/Pirciu - AG Scorer/Cronometror: Padeanu/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 07.10.2017      
       
C.S.S. Craiova L.P.S. Lic. Mil. M.V. Alba Iulia 13:30 J1
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
A.C.S. Kira Targoviste C.S.S. Ploiesti   J2
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea 10:30 J3
Arbitri: Ghita/Stoica - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
       
Chimia Rm. Valcea C.S.S. Petrosani 13:00 J2
Arbitri: Margarit/Pirciu - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 08.10.2017      
       
National Rm. Valcea H.C.M. Craiova 11:00 J1
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Tg. Jiu 13:00 J1
Arbitri: Dumitru/Ionescu - DJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
       
L.P.S. Slatina C.S.S. Caracal 11:00 J1
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Craiova L.P.S. Tg. Jiu 16:00 J2
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 13.10.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea 14:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Zota/Nitisor/Cotoarba
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 14.10.2017      
       
National Rm. Valcea A.C.S. Odorheiu Secuiesc 11:00 Div. A
Arbitri: Fugaru/Radu - GJ Scorer/Cronometror: Pripas/Trandafirescu/Zafiu
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Corabia 13:15 J3
Arbitri: Scrieciu/Treistaru - DJ Scorer/Cronometror: Pripas/Trandafirescu/Zafiu
       
L.P.S. A Slatina H.C.M. Craiova 11:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
A.S.C. Corona 2010 Brasov S.C.M. Timisoara 18:00 Div. A
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 15.10.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Targoviste 13:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciroiu - OT Scorer/Cronometror: Zota/Cotoarba/Pirvulescu
       
C.S. Blejoi C.S.M. Ploiesti 13:00 J2
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Sibiu A.C.S. Romanati Sp. Caracal 13:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
H.C. Sibiu C.N.E. Sighisoara 17:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 18.10.2017      
       
Dinamo Bucuresti S.C.M. Politehnica Bucuresti 19:00 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 20.10.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea 12:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Samson/Nitisor/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 21.10.2017      
       
National Rm. Valcea C.S. Minaur Baia Mare 10:00 Div. A
Arbitri: Agliceriu/Turdean - PH/MS Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 22.10.2017      
       
L.P.S. Slatina H.C.M. Craiova   J3
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Slatina 16:00 L.N.
Arbitri: Gurbina/Stanciu - CS Scorer/Cronometror: Samson/Trandafirescu/Nitisor
Observator: Pavel Vasile - BZ      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 26.10.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 14:30 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Nitisor/Padeanu/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 27.10.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea L.P.S. A Slatina 14:00 J2
Arbitri: Marii/Tache - GJ Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu/Trandafirescu
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu 15:30 J3
Arbitri: Scrieciu/Treistaru - DJ Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu/Trandafirescu
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 28.10.2017      
       
F.C. Arges S.C.M. Timisoara 11:00 Div. A
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Rm. Valcea C.S.S. Targoviste 12:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciroiu - OT Scorer/Cronometror: Cotoarba/Samson/Trandafirescu
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 29.10.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea National Rm. Valcea 12:00 J1
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Nitisor/Pripas/Zota
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 01.11.2017      
       
H.C.M. Rm. Valcea H.C. Zalau 17:00 L.N.
Arbitri: Constantin/Gal - B/HR Scorer/Cronometror: Onogea/Pripas/Trandafirescu
Observator: Lupsa - CS      
       
C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc. C.S.M. Roman 17:30 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
       
A.S.C. Corona 2010 Brasov A.H.C.M. Slobozia 18:00 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 03.11.2017      
       
National Rm. Valcea A.S.C. Corona 2010 Brasov 12:00 Div. A
Arbitri: Marii/Tomoioaga - GJ Scorer/Cronometror: Onogea/Ilina
       
C.S.S. Craiova C.S.S. Sibiu 15:30 J2
Arbitri: Nitisor/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 04.11.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea 10:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Zafiu
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 05.11.2017      
       
L.P.S. Vitorul Pitesti C.S.S. Targoviste 10:30 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
A.C.S. Atletico Alexandria C.S.M. Botosani 11:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
National Rm. Valcea L.P.S. Slatina 12:00 J1
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Zafiu
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 11.11.2017      
       
C.S.S. Fagaras C.S. Dinamo Brasov   J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S.S. Rm. Valcea C.S.S. Sibiu 12:00 J3
Arbitri: Dinescu/Stanca - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Onogea/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 12.11.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Fagaras 11:00 J3
Arbitri: Brindusoiu/Sava - DJ Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Pripas
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S.U. Danubius Galati 16:30 L.N.
Arbitri: Ghiorghisor/State - B/BZ Scorer/Cronometror: Ilina/Nitisor/Cotoarba
       
C.S.A. Steaua Bucuresti Dinamo Bucuresti 20:00 L.N.
Observator: Pripas Octavian- VL      
___________________________________________________________________________________
       
Luni 13.11.2017      
       
National Rm. Valcea F.C. Arges 16:00 Div. A
Arbitri: Dinu/Dogarascu - B Scorer/Cronometror: Nitisor/Ilina
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 15.11.2017      
       
H.C. Dinamo Bucuresti C.S.U. Targoviste 15:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare II Feminin      
Seria E      
Turneul I      
17.11.2017 - 19.11.2017      
Rm. Valcea      
Delegat F.R.H.: Barbu Adrian (AG) - 0742-159.201    
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
_______      
       
Turneu Juniori II Masculin      
Seria C      
Turneul I      
16.11.2017 - 19.11.2017      
Buzau      
Delegat F.R.H.: Plesa Toma(VL) - 0721-313.333    
___________________________________________________________________________________
       
Luni 20.11.2017      
       
C.S.U. C-tin. Brancusi Tg. Jiu C.S. Univ. Poli. Timisoara 17:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 23.11.2017      
       
C.S.A. Steaua Bucuresti C.S.M. Focsani 17:30 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare I Feminin      
Seria D      
Turneul I      
23.11.2017 - 25.11.2017      
Rm. Valcea      
Delegat F.R.H.: Tomescu Gabrie (B) - 0766-319.717    
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Luni 27.11.2017      
       
National Rm. Valcea A.C.S. Olimpic Tg. Mures 17:00 Div. A
Arbitri: Ionica/Margarit - OT/AG      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare III Feminin      
Seria F      
Turneul I      
29.11.2017 - 03.12.2017      
Rm. Valcea      
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
_______      
       
Turneu Junioare III Feminin      
Seria B      
Turneul I      
29.11.2017 - 03.12.2017      
Buzau      
Delegat F.R.H.: Plesa Toma (VL) - 0729-774.400    
___________________________________________________________________________________
       
Luni 04.12.2017      
       
A.H.C. Dobrogea Sud C.S.A. Steaua Bucuresti 18:00 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
 
       
Turneu Junioare II Feminin      
Seria H      
Turneul II      
09.12.2017 - 10.12.2017      
Turda      
Delegat F.R.H.: Plesa Toma (VL) - 0729-774.400    
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare I Feminin      
Seria D      
Turneul I      
15.12.2017 - 16.12.2017      
Rm. Valcea      
Delegat F.R.H.: Dordea Doru (SB) - 0745-237.584    
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare III Feminin      
Seria F      

Turneul II

     
19.12.2017 - 22.12.2017      
Rm. Valcea      
Delegat F.R.H.: Amarandei Victoria(B) - 0740-079.454    
Arbitri:      
Onogea/Padeanu - VL      
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 10.01.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Roman 17:00 L.N.
Arbitri: Florescu/Stoia - AG/B Scorer/Cronometror: Pripas/Samson
Observator: S. Ciurea - DJ      
       
H.C. Zalau C.S.M. Bucuresti 18:30 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 20.01.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc. 16:00 L.N.
Arbitri: Basso/Tofan - GL Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Onogea/Cotoarba
Observator: Nasturel G. - CS      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 21.01.2018      
       
C.S.M.Bistrita A.S.C. Corona 2010 Brasov 15:30 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
       
U Cluj C.S.M. Roman 16:30 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 27.01.2018      
       
National Rm. Valcea S.C.M. Timisoara 12:00 Div. A
Arbitri: Constantin/Gal - B/HR Scorer/Cronometror: Ilina/Pripas
 
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.M. Fagaras 12:00 J3
Arbitri: Ghita/Stoica - AG Scorer/Cronometror: Nitisor/Samson
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 21.01.2018      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti 11:00 J3
Arbitri: Cace/Craiu - OT Scorer/Cronometror: Padeanu/Onogea
 
H.C.M. Rm. Valcea A.S.C. Corona 2010 Brasov 16:30 L.N.
Arbitri: Nastase/Stancu - B/GL Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Nitisor
Observator: Dancescu V. - B      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 03.02.2018      
       
L.P.S. A Slatina C.S.S. Craiova 11:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 04.02.2018      
       
A.H.C. Dobrogea Sud C.S. Politehnica Iasi 12:30 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S. H.C. Univ. F.E.F.S. Craiova C.S.S. Corabia 15:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Luni 05.02.2018      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti 12:00 J3
Arbitri: Geaburu/Mitran - DJ Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Zafiu/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Joi 08.02.2018      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea 12:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Padeanu/Zafiu/Pirvulescu
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 09.02.2018      
       
C.S.S. Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti 13:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciuroiu - OT Scorer/Cronometror: Nitisor/Zafiu/Pirvulescu
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 10.02.2018      
       
C.S.S. Dr. Tr. Severin C.S.S. Corabia 10:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
       
Duminica 11.02.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Bistrita 16:30 L.N.
Arbitri: Nastase/Stancu - B/BZ

Scorer/Cronometror: Nitisor/Cotoarba/Trandafirescu

Observator: Dancescu V. - B      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Slatina 13:00 J1
Arbitri: Draganescu/Eremia - GJ Scorer/Cronometror: Padeanu/Onogea/Zafiu
       
National Rm. Valcea C.S.S. Caracal 11:00 J1
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Nitisor/Zafiu/Pirvulescu
       
L.P.S. Fl. Fleseriu Sebes C.S.S. Dinamo Brasov 13:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
Dinamo Bucuresti A.H.C. Dobrogea Sud 11:00

L.N.

Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 17.02.2018      
       
S.C.M. Gloria Buzau C.S.U. Danubius Galati 17:00 Cupa Romaniei
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 24.02.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea H.C. Dunarea Braila 16:00 L.N.
Arbitri: Fineata/Hendrea - AR/MM Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Onogea/Cotoarba
Observator: Dobre Viorel - B      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea 10:00 J3
Arbitri: Onogea/Nitisor - VL Scorer/Cronometror: Pripas/Stamatoiu/Trandafirescu
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 25.02.2018      
       
C.S. H.C. Univ. F.E.F.S. Craiova II L.P.S. Slatina 10:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti 11:00 J3
Arbitri: Dumitru/Ionescu - DJ Scorer/Cronometror: Pripas/Onogea/Ilina
       
H.C. Univ. F.E.F.S. Craiova C.S.S. Petrosani 11:30 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S. Politehnica Iasi S.C.M. Politehnica Timisoara 17:00 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 28.02.2018      
       
H.C. Zalau S.C.M. Craiova   reprogramat
Observator: Pripas Octavian - VL      
       
U Cluj C.S.M. Bistrita 18:00 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 02.03.2018      
       
C.S.S. Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea 14:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Nitisor/Pirvulescu/Zafiu
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 03.03.2018      
       
C.S.S. Ploiesti A.C.S. Unirea Dobroesti 15:30 J2
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti 12:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciroiu - OT Scorer/Cronometror: Pripas/Padeanu/Pirvulescu
       
Chimia Rm. Valcea C.S.S. Craiova 12:30 J2
Arbitri: Diba/Duminicioaiu - AG Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Onogea/Zafiu
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Craiova 14:00 J3
Arbitri: Draganescu/Eremia - GJ Scorer/Cronometror: Pripas/Padeanu/Pirvulescu
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 04.03.2018      
       
C.S.S. Fagaras C.S.S. Sf. Gheorghe 11:00 J3
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Corabia H.C. Univ. F.E.F.S. Craiova 12:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S. Novaci A.C.S. Romanati Sp. Caracal 12:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Caracal 13:00 J1
Arbitri: Dumitru/Ionescu - DJ Scorer/Cronometror: Pripas/Cotoarba/Zafiu
       
National Rm. Valcea L.P.S. Tg. Jiu 11:00 J1
Arbitri: Dumitru/Ionescu - DJ Scorer/Cronometror: Pripas/Cotoarba/Zafiu
___________________________________________________________________________________
       
Luni 05.03.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea U Cluj 18:00 L.N.
Arbitri: Barbu/Manafu - B Scorer/Cronometror: Samson/Ilina/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 07.03.2018      
       
C.S. Brazi J1 C.S.M. Ploiesti J1 17:00 J1
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 08.03.2018      
       
A.C.S. Romanati Sprt. Caracal C.S.S. Sibiu 13:00 J2
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       

Sambata 10.03.2018

     
       
A.H.C.M. Slobozia A.S.C. Corona 2010 Brasov 11:00 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
       
F.C. Arges C.S.U. Resita 11:00 Div. A
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
C.S.S. Craiova C.S.S. Petrosani 11:00 J2
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 11.03.2018      
       
C.S.S. Fagaras C.S.S. Medias 13:00 J1
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - VL/B      
       
A.C.S. Transilvania Brasov Bastya Lazarea 11:30 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
H.C.M. Craiova L.P.S. Slatina 15:30 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
H.C.M. Craiova C.S.S. Caracal 17:00 J1
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
National Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 11:00 J1
Arbitri: Margarit/Pirciu - AG/OT Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Pripas
       
C.S.S. Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti 13:00 J3
Arbitri: Grecu/Zapciroiu - OT Scorer/Cronometror: Cotoarba/Ilina/Pripas
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 10:00 J3 in 10.03.2018
Arbitri: Badescu/Matei - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Zafiu/Pirvulescu
___________________________________________________________________________________
       
Luni 12.03.2018      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Targoviste 13:00 J3
Arbitri: Margarit/Pirciu - AG/OT Scorer/Cronometror: Padeanu/Onogea/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 14.03.2018      
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S. Top Arena Topoloveni 12:00 J3
Arbitri: Eremia/Draganescu - GJ Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Padeanu/Pripas
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 17.03.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea 11:00 J3
Arbitri: Ionica/Margarit - OT/AG

Scorer/Cronometror: Samson/Pripas/Padeanu

       
C.S. Top Arena Topoloveni C.S.S. Sibiu 14:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 18.03.2018      
       
H.C. Sibiu A.D.E.P. Satu Mare 17:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu international feminin U18      
22.03.2018 - 24.03.2018      
       
Joi 22.03.2018      
       
Slovacia Cehia 16:00  
Arbitri: Calina/Ciobea - AG Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Onogea/Padeanu
       
Romania Tunisia 18:15  
Arbitri: Calina/Nitisor - AG/VL Scorer/Cronometror: Trandafirescu/Onogea/Padeanu
       
Vineri 23.03.2018      
       
Cehia Tunisia 16:00  
Arbitri: Calina/Ciobea - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Padeanu/Ilina
       
Romania Slovacia 18:15  
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - AG/VL Scorer/Cronometror: Cotoarba/Padeanu/Ilina
       
Sambata 24.03.2018      
       
Tunisia Slovacia 11:00  
Arbitri: Calina/Ciobea - AG Scorer/Cronometror: Cotoarba/Padeanu/Samson
       
Romania Cehia 13:15  
Arbitri: Calina/Nitisor - AG/VL Scorer/Cronometror: Cotoarba/Padeanu/Samson
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 25.03.2018      
       
C.S.S. Fagaras L.P.S. Lic. Fleseriu Sebes 11:00 J3
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Sibiu 10:00 J3
Arbitri: Chirita/Craiu - OT Scorer/Cronometror: Cotoarba/Pripas
       
C.S.S. Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 12:00 J3
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Ilina/Tanislav
___________________________________________________________________________________
       
Marti 27.03.2018      
       
Dinamo Bucuresti A.H.C. Potaissa Turda 18:00 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Vineri 30.03.2018      
       
National Rm. Valcea C.S.U. Unv. de Vest Timisoara 10:00 Div. A
Arbitri: Cruceru/Radulescu - MH Scorer/Cronometror: Samson/Trandafirescu
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Targoviste 13:30 J3
Arbitri: Chiriac/Cordescu - GJ Scorer/Cronometror: Samson/Trandafirescu
       
Chimia Rm. Valcea H.C.M. Craiova 14:30 J2
Arbitri: Cruceru/Radulescu - MH Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea H.C.M. Craiova 17:00 J1
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu
       
A.C.S. Spartac Bucuresti S.C.M. Gloria Buzau 18:30 Div. A
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - AG/VL      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 05.04.2018      
       
C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc. C.S. Magura Cisnadie 17:00 L.N.
Observator: Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Junioare I Feminin      
Grupa a III a      
11.04.2018 - 15.04.2018      
Rm. Valcea      
Delegat F.R.H.: DORDEA Doru (SB) -  0745 - 237.584    
Arbitri:    
Samson/Trandafirescu - VL      
Draganescu/Eremia - GJ      
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 15.04.2018      
       
C.S.U. Targoviste C.S. Medgidia 15:00 Div. A
Arbitri: Samson/Trandafirescu - VL      
       
C.S.A. Steaua Bucuresti C.S. Minaur Baia Mare 15:30 L.N.
Observator: Pripas Octavian - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Luni 23.04.2018      
       
C.S.M. Bucuresti C.S.M. Slatina 19:00 L.N.
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - AG/VL      
___________________________________________________________________________________
       
Joi 26.04.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.SM. Bucuresti 18:00 L.N.
Arbitri: Durnea/Toaca - TM Scorer/Cronometror: Onogea/Padeanu/Nitisor
Observator: Suica Paul - TL      
___________________________________________________________________________________
       
Sambata 28.04.2018      
       
National Rm. Valcea C.S.U. Oradea 11:00 Div. A
Arbitri: Constantin/Gal - B/HR Scorer/Cronometror: Cotoarba/Nitisor
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 29.04.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea A.H.C.M. Slobozia 18:00 L.N.
Arbitri: Florescu/Stoia - AG/B Scorer/Cronometror: Cotoarba/Samson/Trandafirescu
Observator: Covaci G. - B      
___________________________________________________________________________________
       
Turneu Semifinal Juniori II Masculin    
Grupa a III a      
02.05.2018 - 06.05.2018      
Rm. Valcea      
Arbitri: Nitisor/Stamatoiu - AG/VL    
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 06.05.2018      
       
C.S.U. C.N.O.T. Brasov C.S.U. Targoviste 12:00 Div. A
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL      
___________________________________________________________________________________
       
Miercuri 09.05.2018      
       
National Rm. Valcea A.C.S. Crisul Chisineu-Cris 16:00 Div. A
Arbitri: Onogea/Padeanu - VL Scorer/Cronometror: Nitisor/Ilina
___________________________________________________________________________________
       
Duminica 13.05.2018      
       
H.C.M. Rm. Valcea C.S. Magura Cisnadie 16:30 L.N.
Arbitri: Harabagiu/Stanescu - DB Scorer/Cronometror: Ilina/Samson/Cotoarba
Observator - Vicea Viorel - B      
___________________________________________________________________________________
       
Marti 15.05.2018      
       
C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc. S.C.M. Craiova 17:00 L.N.
Observator - Sichigea Victor - VL      
___________________________________________________________________________________
       
       
       
       
       
       
 




: