Marti 05.09.2017      
       
Liga nationala - Feminin      
A.S.C. Corona 2010 Brasov H.C.M. Rm. Valcea   23-22 (11-11)
____________________________________________________________________
       
Duminica 10.09.2017      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea S.C.M. Craiova   24-28 (11-15)
____________________________________________________________________
       
Sambata 16.09.2017      
       
Liga nationala - Feminin      
C.S.M. Bistrita H.C.M. Rm. Valcea   20-23 (10-10)
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea C.S. Dacia Mioveni 2012   26-21 (11-06)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   39-27 (17-14)
____________________________________________________________________
       
Duminica 17.09.2017      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
L.P.S. Slatina Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   28-23 (14-11)
C.S.S. Caracal National Rm. Valcea   26-26 (12-15)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti   32-13 (16-11)
C.S.M. Fagaras C.S. Chimia Rm. Valcea   28-37 (18-21)
C.S.M. Ploiesti H.C.M. Torok Rm. Valcea   41-13 (23-05)
____________________________________________________________________
       
Sambata 23.09.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
S.C.M. Timisoara National Rm. Valcea   35-28 (19-12)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin   39-19 (20-08)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
L.P.S. Lic. Mil. M.V. Alba Iulia H.C. Torok Rm. Valcea   19-43 (06-20)
____________________________________________________________________
       
Duminica 24.09.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
L.P.S. Viitorul Pitesti H.C.M. Torok Rm. Valcea   30-20 (15-11)
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti   43-27 (23-18)
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   36-08 (20-03)
____________________________________________________________________
       
Luni 25.09.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   23-49 (10-27)
____________________________________________________________________
       
Vineri 29.09.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea   16-40 (07-21)
____________________________________________________________________
       
Sambata 30.09.2017      
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin   30-31 (16-15)
____________________________________________________________________
       
Duminica 01.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.M. Ploiesti C.S.S. Rm. Valcea   55-17 (32-10)
____________________________________________________________________
       
Vineri 06.10.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea C.S.U. Resita   25-24 (12-11)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   30-21 (17-08)
____________________________________________________________________
       
Sambata 07.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea H.C. Torok Rm. Valcea   25-27 (09-16)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Petrosani   35-19 (17-04)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
C.S.S. Craiova H.C. Torok Rm. Valcea   32-31 (19-15)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 11.10.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
K.S.E. Tg. Secuiesc National Rm. Valcea   17-38 (06-21)
____________________________________________________________________
       
Vineri 13.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea   42-11 (18-08)
____________________________________________________________________
       
Sambata 14.10.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea A.C.S. Odorheiu Secuiesc   41-19 (24-10)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Corabia   29-21 (13-09)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S.S. Craiova C.S. Chimia Rm. Valcea   14-43 (07-20)
____________________________________________________________________
       
Duminica 15.10.2017      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
C.S.S. Caracal Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   23-20 (15-10)
L.P.S. Tg. Jiu National Rm. Valcea   14-36 (06-18)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Targoviste   23-43 (11-18)
____________________________________________________________________
       
Luni 15.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.M. Ploiesti Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   21-32 (14-17)
____________________________________________________________________
       
Vineri 20.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea   10-0
____________________________________________________________________
       
Sambata 21.10.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea C.S. Minaur Baia Mare   22-28 (12-15)
____________________________________________________________________
       
Duminica 22.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
L.P.S. Viitorul Pitesti C.S.S. Rm. Valcea   31-25 (20-11)
C.S.S. Targoviste C.S. Chimia Rm. Valcea   18-27 (13-12)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 25.10.2017      
       
Liga nationala - Feminin      
U Cluj H.C.M. Rm. Valcea   27-32 (10-16)
____________________________________________________________________
       
Joi 26.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S. Chimia Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   35-19 (18-09)
____________________________________________________________________
       
Vineri 27.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   27-26 (12-10)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S. Chimia Rm. Valcea L.P.S. A Slatina   37-17 (19-08)
____________________________________________________________________
       
Sambata 28.10.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea C.S.S. Targoviste   12-36 (04-21)
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
S.C. Muresul Tg. Mures National Rm. Valcea   31-35 (12-17)
____________________________________________________________________
       
Duminica 29.10.2017      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea National Rm. Valcea   26-25 (13-13)
       
Liga nationala - Feminin      
C.S.M. Bucuresti H.C.M. Rm. Valcea   27-24
____________________________________________________________________
       
Miercuri 01.11.2017      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea H.C. Zalau   30-26 (17-14)
____________________________________________________________________
       
Vineri 03.11.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Sibiu C.S. Chimia Rm. Valcea   17-37 (09-22)
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea A.S.C. Corona 2010 Brasov   30-31 (14-15)
____________________________________________________________________
       
Sambata 04.11.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea   32-10 (17-14)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
H.C.M. Craiova C.S. Chimia Rm. Valcea   29-26 (14-13)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
C.S. Top Arena Topoloveni H.C. Torok Rm. Valcea   27-34 (10-23)
____________________________________________________________________
       
Duminica 05.11.2017      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
National Rm. Valcea L.P.S. Slatina   21-32 (07-15)
H.C.M. Craiova Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   29-37 (14-18)
____________________________________________________________________
       
Sambata 11.11.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
C.S.U. de Vest Timisoara National Rm. Valcea   32-35 (16-14)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S.Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   23-34 (13-16)
____________________________________________________________________
       
Duminica 12.11.2017      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   32-49 (14-24)
C.S.S. Tagoviste Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   28-32 (13-15)
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S.U. Danubius Galati   26-17 (12-06)
____________________________________________________________________
       
Luni 13.11.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea F.C. Arges   26-28 (12-13)
____________________________________________________________________
       
Sambata 18.11.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
C.S.U. Oradea National Rm. Valcea   27-22 (16-10)
       
Liga nationala - Feminin      
A.H.C.M. Slobozia H.C.M. Rm. Valcea   22-26 (10-12)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare II Feminin      

Seria E

     
Turneul I - Rm. Valcea      
17.11.2017 - 19.11.2017      
       
Vineri 17.11.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Sevrin   10-0
       
Sambata 18.11.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Petrosani   31-20 (20-09)
       
Duminica 19.11.2017      
       
C.S.S. Craiova C.S. Chimia Rm. Valcea   18-26 (07-12)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare I Feminin      

Seria D

     
Turneul I - Rm. Valcea      
17.11.2017 - 19.11.2017      
       
Joi 23.11.2017      
       
L.P.S. Slatina Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   31-30 (16-13)
C.S.S. Caracal National Rm. Valcea   17-30 (09-15)
       
Vineri 24.11.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Tg. Jiu   26-19 (12-08)
National Rm. Valcea H.C.M. Craiova   10-0
       
Sambata 25.11.2017      
       
C.S.S. Caracal Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   18-28 (10-18)
L.P.S. Tg. Jiu National Rm. Valcea   21-28 (11-13)
____________________________________________________________________
       
Turneu Juniori III Masculin      

Seria E

     
Turneul I - Topoloveni      
23.11.2017 - 25.11.2017      
       
Joi 23.11.2017      
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   37-13 (19-04)
       
Vineri 24.11.2017      
       
L.P.S. Lic. Mil. M.V. Alba Iulia H.C. Torok Rm. Valcea   18-38 (10-21)
       
Sambata 25.11.2017      
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin   28-31 (11-13)
       
Duminica 26.11.2017      
       
C.S.S. Craiova H.C. Torok Rm. Valcea   25-31 (12-14)
____________________________________________________________________
       
Luni 27.11.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea A.C.S. Olimpic Tg. Mures   28-29 (15-13)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare III Feminin      

Seria F

     
Turneul I - Rm. Valcea      
29.11.2017 - 03.12.2017      
       
Miercuri 29.11.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti   30-04 (16-03)
C.S.M. Fagaras C.S. Chimia Rm. Valcea   11-34 (05-19)
C.S.M. Ploiesti H.C.M. Torok Rm. Valcea   38-21 (21-13)
       
Joi 30.11.2017      
       
L.P.S. Viitorul Pitesti H.C.M. Torok Rm. Valcea   39-22 (15-15)
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti   28-14 (18-07)
C.S.S. Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   18-32 (08-17)
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   19-05 (11-01)
       
Vineri 01.12.2017      
       
C.S.M. Ploiesti C.S.S. Rm. Valcea   32-14 (20-11)
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea   14-30 (07-16)
       
Sambata 02.12.2017      
       
L.P.S. Viitorul Pitesti C.S. Chimia Rm. Valcea   20-41 (08-20)
C.S.S. Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea   12-19 (07-08)
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   28-25 (16-11)
       
Duminica 03.12.2017      
       
C.S.M. Ploiesti Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   15-35 (06-20)
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Targoviste   14-27 (09-12)
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea   35-15 (25-06)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare II Feminin      

Seria E

     
Turneul II - Craiova      
09.12.2017 - 10.12.2017      
       
Sambata 09.12.2017      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea L.P.S. A Slatina   37-18 (21-08)
       
Duminica 10.12.2017      
       
H.C.M. Craiova C.S. Chimia Rm. Valcea   24-28 (12-13)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare I Feminin      

Seria D

     
Turneul II - Rm. Valcea      
15.12.2017 - 16.12.2017      
       
Vineri 15.12.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea National Rm. Valcea   29-25 (15-13)
       
Sambata 16.12.2017      
       
H.C.M. Craiova Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   15-29 (06-15)
National Rm. Valcea L.P.S. Slatina   24-25 (15-15)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 20.12.2017      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
A.C.S. Crisul Chiseneu Cris National Rm. Valcea   31-27 (13-11)
____________________________________________________________________
       
Turneu Junioare III Feminin      

Seria F

     
Turneul II - Rm. Valcea      
19.12.2017 - 22.12.2017      
       
Marti 19.12.2017      
       
L.P.S. Viitorul Pitesti C.S.S. Rm. Valcea   19-22 (11-11)
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea   25-04 (15-02)
C.S.S. Targoviste C.S. Chimia Rm. Valcea   23-23 (09-16)
       
Miercuri 20.12.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   18-16 (08-07)
C.S. Chimia Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   28-18 (12-04)
C.S.S. Rm. Valcea C.S.S. Targoviste   14-30 (06-17)
       
Joi 21.12.2017      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea   22-04 (15-04)
C.S.S. Sibiu C.S. Chimia Rm. Valcea   09-20 (02-11)
       
Vineri 22.12.2017      
       
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   29-34 (14-14)
C.S.S. Rm. Valcea C.S.S. Sibiu   14-19 (07-11)
C.S.S. Targoviste Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea    
____________________________________________________________________
       
Miercuri 10.01.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Roman   22-19 (12-11)
____________________________________________________________________
       
Duminica 14.01.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
C.S. Magura Cisnadie H.C.M. Rm. Valcea   18-21 (09-08)
____________________________________________________________________
       
Sambata 20.01.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc.   27-21 (10-09)
____________________________________________________________________
       
Duminica 21.01.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
C.S. Dacia Mioveni 2012 National Rm. Valcea   22-21 (13-12)
____________________________________________________________________
       
Sambata 27.01.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea S.C.M. Timisoara   23-27 (14-12)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.M. Fagaras   39-16 (21-07)
____________________________________________________________________
       
Duminica 28.01.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti   --------
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea A.S.C. Corona 2010 Brasov   30-25 (15-09)
____________________________________________________________________
       
Vineri 02.02.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.M. Ploiesti C.S. Chimia Rm. Valcea   24-30 (12-19)
C.S.M. Fagaras C.S.S. Rm. Valcea   36-27 (18-11)
____________________________________________________________________
       
Sambata 03.02.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
C.S.U. Resita National Rm. Valcea  

23-24 (11-13)

       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S.S. Dr. Tr. Severin C.S. Chimia Rm. Valcea   18-27 (08-14)
____________________________________________________________________
       
Duminica 04.02.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Sibiu Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   13-26 (16-12)
____________________________________________________________________
       
Turneu Juniori III Masculin      

Seria E

     
Turneul II - Dr. Tr. Severin      
01.02.2018 - 04.02.2018      
       
Vineri 02.02.2018      
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Corabia   30-28 (16-16)
       
Sambata 03.02.2018      
       
C.S. Top Arena Topoloveni H.C. Torok Rm. Valcea   23-28 (12-15)
____________________________________________________________________
       
Luni 05.02.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti   33-26 (16-12)
____________________________________________________________________
       
Joi 08.02.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
S.C.M. Craiova H.C.M. Rm. Valcea   25-22 (16-13)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S. Chimia Rm. Valcea H.C.M. Torok Rm. Valcea   35-15 (17-09)
____________________________________________________________________
       
Vineri 09.02.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti   11-39 (08-18)
____________________________________________________________________
       
Sambata 10.02.2018      
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
C.S.S. Sibiu H.C. Torok Rm. Valcea   15-31 (04-16)
____________________________________________________________________
       
Duminica 11.02.2018      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
National Rm. Valcea C.S.S. Caracal   26-19 (14-09)
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Slatina   25-22 (12-12)
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Bistrita   21-26 (09-13)
____________________________________________________________________
       
Sambata 17.02.2018      
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea L.P.S. Lic. Mil. M.V. Alba Iulia   42-15 (16-06)
____________________________________________________________________
       
Luni 19.02.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
A.C.S. Odorheiul Secuiesc National Rm. Valcea   19-37 (12-17)
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
L.P.S. Tg. Jiu Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   09-22 (04-14)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 21.02.2018      
       
Cupa Romaniei      
C.S. Rapid U.S.L. Metrou Buc. H.C.M. Rm. Valcea   24-31 (11-15)
____________________________________________________________________
       
Sambata 24.02.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea H.C. Dunarea Braila   31-21 (14-07)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S.S. Petrosani C.S. Chimia Rm. Valcea   18-26 (08-13)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
H.C.M. Torok Rm. Valcea C.S.S. Rm. Valcea   36-27 (17-12)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
C.S.S. Dr. Tr. Severin H.C. Torok Rm. Valcea   30-28 (15-10)
____________________________________________________________________
       
Duminica 25.02.2018      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
H.C.M. Craiova National Rm. Valcea   21-33 (11-14)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S. Chimia Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti   43-14 (24-09)
C.S.M. Fagaras Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   27-28 (10-14)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 28.02.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
C.S.M. Slatina H.C.M. Rm. Valcea   20-16 (10-08)
____________________________________________________________________
       
Vineri 02.03.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea   06-42 (03-24)
____________________________________________________________________
       
Sambata 03.03.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.M. Ploiesti   39-15 (21-06)
C.S.S. Targoviste H.C.M. Torok Rm. Valcea   37-21 (22-13)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
C.S. Chimia Rm. Valcea C.S.S. Craiova   37-22 (24-15)
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
C.S. Minaur Baia Mare National Rm. Valcea   33-24 (16-10)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea C.S.S. Craiova   26-25 (15-12)
____________________________________________________________________
       
Duminica 04.03.2018      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Caracal   28-23 (15-10)
National Rm. Valcea L.P.S. Tg. Jiu   35-15 (18-09)
____________________________________________________________________
       
Luni 05.03.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea U Cluj   34-27 (16-11)
____________________________________________________________________
       
Joi 08.03.2018      
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
L.P.S. A Slatina Chimia Rm. Valcea   15-36 (09-16)
____________________________________________________________________
       
Sambata 10.03.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C. Zalau H.C.M. Rm. Valcea    
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
A.S.C. Corona 2010 Brasov National Rm. Valcea   26-32 (12-20)
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
C.S.S. Corabia H.C. Torok Rm. Valcea   23-26 (12-10)
____________________________________________________________________
       
Duminica 11.03.2018      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
National Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   22-34 (09-18)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Rm. Valcea L.P.S. Viitorul Pitesti   24-23 (15-12)
H.C.M. Torok Rm. Valcea Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   17-41 (06-19)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 14.03.2018      
       
Juniori III, Masculin, Seria E      
H.C. Torok Rm. Valcea C.S. Top Arena Topoloveni   30-24 (17-09)
____________________________________________________________________
       
Joi 15.03.2018      
       
CUPA ROMANIEI      
A.S.C. Corona 2010 Brasov H.C.M. Rm. Valcea   27-31 (12-17)
____________________________________________________________________
       
Duminica 18.03.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.S. Sibiu H.C.M. Torok Rm. Valcea   10-0
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S. Chimia Rm. Valcea   14-17 (26-30)
C.S.S. Targoviste C.S.S. Rm. Valcea   27-15 (16-10)
____________________________________________________________________
       
Vineri 30.03.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea C.S.U. Uv. de Vest Timisoara   31-26 (18-12)
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea H.C.M. Craiova   35-18 (19-11)
       
Junioare II, Feminin, Seria E      
Chimia Rm. Valcea H.C.M. Craiova   35-31 (16-17)
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Targoviste   17-20 (09-11)
____________________________________________________________________
       
Sambata 31.03.2018      
       
Junioare III, Feminin, Seria F      
C.S.M. Fagaras H.C.M. Torok Rm. Valcea   49-23 (25-15)
____________________________________________________________________
       
Luni 02.04.2018      
       
Junioare I, Feminin, Seria D      
L.P.S. Slatina National Rm. Valcea   23-22 (13-10)
____________________________________________________________________
       
Miercuri 04.04.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
F.C. Arges National Rm. Valcea   27-31 (09-14)
____________________________________________________________________
       
Marti 10.04.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C. Zalau H.C.M. Rm. Valcea   26-26 (14-14)
____________________________________________________________________
       
Turneu Semifinal Junioare I Feminin    

Grupa a II a

     
Plopeni      
11.04.2018 - 15.04.2018      
       
Miercuri 11.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Fl. Fleseriu Sebes   38-29 (21-14)
       
Joi 12.04.2018      
       
C.S.S. Fagaras Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   19-35 (10-18)
       
Vineri 13.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea A.S.C. Sc. 181 S.S.P. Buc.   32-20 (15-11)
       
Sambata 14.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Braila   29-25 (13-11)
       
Duminica 15.04.2018      
       
L.P.S. Vaslui Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   32-41 (13-19)
____________________________________________________________________
       
Sambata 14.04.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
C.S.U. Danubius Galati H.C.M. Rm. Valcea   25-22 (12-14)
____________________________________________________________________
       
Turneu Semifinal Junioare III Feminin    

Grupa a II a

     
Turda      
11.04.2018 - 15.04.2018      
       
Miercuri 11.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.P.S. Slatina   22-12 (11-06)
       
Joi 12.04.2018      
       
A.C.S. Pegasus Tg. Mures Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   25-25 (13-17)
       
Vineri 13.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea L.T. Traian Vuia Resita   26-22 (14-09)
       
Sambata 14.04.2018      
       
C.S. Ok Sport Onesti Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   23-29 (10-15)
       
Duminica 15.04.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea A.C.S. Transilvania Brasov   35-15 (19-08)
____________________________________________________________________
       
Turneu Semifinal Junioare III Feminin    

Grupa a III a

     
Bacau      
11.04.2018 - 15.04.2018      
       
Miercuri 11.04.2018      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea H.C. Univ. F.E.F.S. Craiova   44-21 (23-08)
       
Joi 12.04.2018      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea A.C.S. Corona 2010 Brasov   30-28 (16-17)
       
Vineri 13.04.2018      
       
C.S. United Galati C.S. Chimia Rm. Valcea   24-29 (13-17)
       
Sambata 14.04.2018      
       
C.S. Chimia Rm. Valcea A.C.S. Unirea Dobroesti   38-32 (20-16)
       
Duminica 15.04.2018      
       
H.C. Jimbolia C.S. Chimia Rm. Valcea   0-10
____________________________________________________________________
       
Joi 26.04.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S.M. Bucuresti   26-27 (15-12)
____________________________________________________________________
       
Sambata 28.04.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea C.S.U. Oradea   26-26 (15-08)
____________________________________________________________________
       
Duminica 29.04.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea A.H.C.M. Slobozia   25-19 (15-09)
____________________________________________________________________
       
Turneu Semifinal Juniori III Masculin    

Grupa a II a

     
Medias      
25.04.2018 - 29.04.2018      
       
Miercuri 25.04.2018      
       
L.P.S. Iasi H.C. Torok Rm. Valcea   27-27 (16-15)
       
Joi 26.04.2018      
       
H.C. Torok Rm. Valcea A.H.C. Potaissa Turda   24-25 (14-13)
       
Vineri 27.04.2018      
       
S.C.M. Timisoara H.C. Torok Rm. Valcea   24-23 (14-11)
       
Sambata 28.04.2018      
       
H.C. Torok Rm. Valcea C.S. Brazi   33-30 (16-15)
       
Duminica 29.04.2018      
       
C.S. Sporting Ghimbav H.C. Torok Rm. Valcea   28-38 (16-19)
____________________________________________________________________
       
Sambata 05.05.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
C.S.M. Roman H.C.M. Rm. Valcea   22-23
____________________________________________________________________
       
Turneu Final Junioare I Feminin    
Targu Mures      
02.05.2018 - 05.05.2018      
       
Miercuri 02.05.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. 2 Baia Mare   25-27 (11-10)
       
Joi 03.05.2018      
       
L.P.S. Slatina Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   22-21 (14-09)
       
Vineri 04.05.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea Marta Baia Mare   23-32 (11-16)
       
Sambata 05.05.2018      
       
Locurile 7-8      
L.P.S. Braila Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea   30-35 (17-15)
____________________________________________________________________
       
Luni 07.05.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
A.C.S. Olimpic Tg. Mures National Rm. Valcea    
____________________________________________________________________
       
Miercuri 19.05.2018      
       
Divizia A, Feminin, Seria B      
National Rm. Valcea A.C.S. Crisul Chisineu-Cris    
____________________________________________________________________
       
Duminica 13.05.2018      
       
Liga nationala - Feminin      
H.C.M. Rm. Valcea C.S. Magura Cisnadie    
____________________________________________________________________
       
Turneu Final Junioare III Feminin    
Sfantu Gheorghe      
09.05.2018 - 13.05.2018      
       
Miercuri 19.05.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea A.C.S. Corona 2010 Brasov    
A.C.S. Pegasus Tg. Mures Chimia Rm. Valcea    
       
Joi 20.05.2018      
       
C.S.S. Bacau Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea    
C.S.S. 2 Baia Mare Chimia Rm. Valcea    
       
Vineri 21.05.2018      
       
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea C.S.S. Dr. Tr. Severin    
Chimia Rm. Valcea C.S.M. Bucuresti    
____________________________________________________________________